WELCOME BACK

Vážení milovníci plavieb, vážení kolegovia,

tešíme sa, že Vám môžeme oznámiť najnovšie novinky zo sveta plavieb.
Keďže sa obmedzenia cestovania uvoľňujú, s radosťou Vám oznamujeme, že ešte tento rok v lete môže lodná spoločnosť MSC privítať na palube svojich lodí prvých cestujúcich.

Nižšie nájdete letné trasy v Stredozemnom mori s MSC Grandiosa, ktorá začne svoje plavby od 16. augusta a MSC Magnifica so štartom od 29. augusta.

MSC Grandiosa
Janov - Civitavecchia / Rím – Neapol – Palermo/ Sicília – Deň na mori – Valletta – Deň na mori – Janov

Možnosť nalodenia aj v prístavoch Civitavecchia, Neapol, Palermo

Všetky termíny plavieb lode MSC Granidosa: https://www.luxusneplavby.sk/plavby/?date=2020-08-16+-+2020-10-31&duration=&destination=&port=&company=2&ship=293

MSC Magnifica
Bari – Korfu – Katakolon – Piraeus – Deň na mori – Trieste – Trieste – Bari
Možnosť nalodenia aj v prístave Trieste

Všetky termíny plavieb lode MSC Magnifica: https://www.luxusneplavby.sk/plavby/?date=2020-08-29+-+2020-10-31&duration=&destination=&port=&company=2&ship=13

Využijeme tuto príležitosť, aby sme spomenuli niektoré zo zmien, ktoré boli vykonané pre tieto plavby v rámci nového protokolu o ochrane zdravia a bezpečnosti.

Všetkým hosťom ako aj posádke lode je pri nalodení kontrolovaná teplota, je nutné vyplniť zdravotný dotazník a taktiež sa podstupuje testovanie na COVID-19 (testovanie výterom).
Všetci hostia, ktorí cestujú z vysokorizikových oblastí, na základe pokynov Európskeho strediska pre prevenciu a kontrolu chorôb budú musieť absolvovať test COVID-19 RT-PCR do 72 hodín pred nástupom na palubu a výsledky testov sa budú vyžadovať pri nalodení. Pri každom opustení lode (exkurzie na pevnine) MSC zabezpečuje, aby sa na palube dodržiavali rovnaké zdravotné a bezpečnostné opatrenia, aké sa dodržiavajú na palube. Z tohto dôvodu môžu hostia vystúpiť z lode iba so zakúpeným fakultatívnym výletom/ exkurziou organizovanou lodnou spoločnosťou MSC.
Okrem toho sa od všetkých cestujúcich vyžaduje, aby mali uzavretú poistnú zmluvu počas celej doby plavby. Poistenie musí pokrývať riziká spojené s Covid-19, ako sú výdavky na repatriáciu, karanténa, lekárska pomoc a výdavky na hospitalizáciu. Takéto poistné krytie je povinné a je možné ho zakúpiť aj priamo od MSC =  MSC Covid Protection za cenu 18,00 EUR na osobu.

Na MSC Grandiosa dostanete náramok MSC Wristband, ktorý sa bude nosiť po celú dobu plavby. Tento náramok má za úlohu poskytnúť informácie v prípade výskytu COVID-19. Ďalšie podrobnosti nájdete na webovej stránke www.msccruises.com

Ostatné plavby, okrem lodí Grandiosa a Magnifica sú zrušené do 31.10.2020

V mene MSC Cruises Vaša CK ONEWORLD Travel s.r.o.

Späť na zoznam noviniek